8 C
Скопје

Раста во раце ја држи ќерка му (2), а позади него се гледа џоинтот? (ФОТО)

Познатиот рапер Стефан Ѓуриќ- Раста (30) е голем љубител на марихуаната и често се снима како пуши џоинт.

Јавноста навикнала дека раперот живее таков живот, но неговата последна објавена фотографија на социјалните мрежи, изненади многумина.

Раста позира во детски базен додека во раце ја држи својата двегодишна ќерка Тара, која ја доби од бракот со Ана Николиќ, но еден детал во позадина го предизвика вниманието.

На масичката на која може да се види мобилен телефон, чаши, до нив има и еден „среден“ џоинт.

Оваа негова фотографија предизивка лавина од коментари, од кои се разбира, повеќето негативни.

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  ВИДЕО: Тевез постигна гол и на специјален начин му го посвети на Марадона!

Поврзани вести

ВИДЕО: Тевез постигна гол и на специјален начин му го посвети на Марадона!

Слободен печат

Рабиеи: Иран го откри идентитетот на лицата вмешани во убиството на научникот Фахризаде

И.И.

Дерковски: Изборите не претставуваат кластер за ширење на коронавирусот

Слободен печат

Се чувствувам должен кон ветувањето за преговори до крајот на годината, вели Рот во заедничкото интервју со Димитров за „Велт”

И.И.

ФОТО: Отворена Лабораторијата за кризен менаџмент во Воената академија „Генерал Михаило Апостолски”

Слободен печат

ФОТО: Најмалку осум жртви при превртување на брод со мигранти кај Шпанија

И.И.

Остави Коментар