Раперот Раста ја подбрал поранешната сопруга Ана Николиќ: Мајка си, не смееш да ги затвораш кафеаните! (ФОТО)

Познатата пејачка Ана Николиќ ја врати старата става, но и старите навики, па така неодамна беше фотографирана како во рани зори излегува од една белградска кафеана.

Тие фотографии ги виде и нејзиниот поранешен сопруг раперот Стефан Ѓуриќ Раста, кој е татко на нивната ќерка Тара, па одлучи да ѝ одржи лекција.

– Кога ја виде во медиумите, ѝ се јави и сешто ѝ изнакажа. Беше многу лут и бесен на неа. И’ посочи дека е мајка и дека не смее да дозволи да ја прозиваат дека пие и дека ги затвора кафеаните“, раскажува извор близок на популарниот рапер, и додава:

– Ана прво се правдаше дека заседнала со другарките и дека загубила осет за времето бидејќи таа вечер Тара била кај него. Меѓутоа, кога сфати дека Раста сепак претерува, само му подвикна дека и тој треба да внимава како се однесува и прекина секаква дискусија со него, па и тој се смири – заклучува изворот.

Прочитајте и...  Камерон Дијаз после бракот се откажа од глумата, но сега има нов начин на кој заработува! (ФОТО)

 

 

Прочитај повеќе

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Забележана интересна промена кај Меган Маркл: Ова е новата омилена боја на војвотката која испраќа силна порака! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Слободен Печат

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Контроверзна и незаборавна, имала страшно детство, стотина љубовници, а од скршеното срце никогаш не се опоравила

Слободен печат

Често настинувате, уморни сте, анксиозни? Можеби ви фалат овие витамини

Слободен печат

Стил на неделата: Илина Арсова, планинарка, алпинистка и ликовна уметница

Ј.К.Д

Кој е всушност принцот Филип? Од тешко детство, бројни скандали до влез во 100-та година од животот

Слободен печат

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Слободен печат

Сонувавте дека се бакнувате? Во зависност од сонот еве што може да значи

Слободен печат