Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Карди Би е позната по тоа дека нема влакна на јазикот...

Раперката Карди Би го истетовира името на својот сопруг, раперот Офсет и тоа верувале или не, во чест на неговата гордост.

Пејачката е позната по тоа што нема влакна на јазикот и секогаш предизвикува внимание со своето ексцентрично изразување, а покрај тоа, таа е и поранешна стриптизерка.

– Се оди одлично, снимив неколку нови песни, но не сум задоволна, па уште работиме на нив. Кога се ќе се заврши, сакам да се остварам како мајка, тоа ми е огромна желба – рекла Карди, а потоа некој и постави прашање во врска со нејзината тетоважа.

Фото: Инстаграм

– Зошто го направив тоа? За тоа што има огромен пенис, ете – како од пушка изјавила раперката и ја покажала тетоважата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close