Ракометарот Дејан Манасков откри каде си фатил девојка за сериозно!

Ракометарот Дејан Манасков важи за еден од милениците на спортската јавност, а особено е популарен кај женскиот пол.

Левото крило на Веспрем иако ретко зборува за својот приватен живот, за естрадниот магазин „Бекстејџ“ реши да направи преседан и откри интересни детали поврзани со неговиот емотивен статус.

Па така откри дека преку „Инстаграм“ запознал и си фатил девојка за сериозно.

Погледнете што друго кажа Манасков во интервјуто за „Бекстејџ“.

Прочитајте и...  Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Прочитај повеќе

Погледнете зошто путерот од кикирики може да ви помогне полесно да заспиете!

Слободен Печат

Малку жени би имале храброст да го облечат ова: Погледнете како се појави Карлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Страста на жената во овој хороскопски знак привлекува многумина, но е тешка за сакање!

Слободен Печат

Филмскиот фестивал во Кан ќе се одржи во мини, симболично издание!

Слободен Печат

Кајли Џенер ужива во есента: Најмладата милијардерка го дочека новото годишно време во бикини кое едвај ѝ ги задржа градите! (ФОТО)

Слободен Печат

Морничавиот проект на Нетфликс: Што би направиле за само малку слава? (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ѕвездата од серијата „The Witcher“ сака да биде новиот Бонд: Дали Хенри Кавил е вистинскиот избор за агентот 007?

Слободен печат

Овој чај експресно помага во отстранување на болката во грлото и кашлањето!

Слободен Печат

На аукција вреќичката за инфузија која ја користел Мајкл Џексон

Слободен печат

Погледнете кое хоби најмногу ќе ве опушти: Одлично е за справување со стресот!

Слободен Печат

Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Одличен рецепт – Печени пиперки со лукче за вашата зимница

Слободен печат