Прво инфаркт, па корона: Дејан Милиќевиќ сега си го „стесни“ желудникот и ослабе 35 килограми! (ВИДЕО)

Модниот фотограф Дејан Миличевиќ успеа да влезе во облека стара 19 години, откако го оперираше желудникот и успеа да ослабе голем број на килограми.

Имено, тој со својата изјава ги изненади сите во емисијата „Магазин Ин“.

– Влегов во гардероба од 2001 година, откри Дејан кај Сања Маринковиќ и ја покажа својата витка линија.

За потсетување, Дејан после операцијата на желудникот успеа да ослабе околу 35 килограми.

– Два дена после операцијата бев пуштен дома, а веќе петтиот ден работев како да сум немал никаква операција. Немав лошо искуство и презадоволен сум од резултатите, како и од процедурата и докторот – oткри фотографот.

Прочитајте и...  Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Овој вид на намалување на килограми стана вистински хит на српската естрада, па на ваков чекор се одлучија голем број на познати личности.

Поврзани вести

Жените се повеќе подложни на негативни ефекти од пандемијата

Слободен печат

Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите – тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!

Слободен печат

Пушачи, јадете јаболка и заштитете ги белите дробови

Слободен печат

Внимавајте додека земате лекови, заборавете на чоколадата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 25.10.2020: Скорпијата ќе добие одлична работна понуда, а Бикот ќе се опушти покрај пријателите

Слободен Печат

ВИЦ НА ДЕНОТ: Притисок

Слободен печат

Остави Коментар