ПРОДИЏИ ПОВТОРНО СНИМААТ: Продолжуваат и по смртта на Кит – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ПРОДИЏИ ПОВТОРНО СНИМААТ: Продолжуваат и по смртта на Кит

Ова е нивно прво јавно огласување, по смртта на Кит Флинт пред неколку месеци.

На својот профил на Твитер, Продиџи објавија дека продолжуваат со снимање нови материјали.

Ова е нивно прво јавно огласување, по смртта на Кит Флинт пред неколку месеци.

Лијам Хаулет објавил фотографија на која се гледа како ја мести опремата.

„Се враќаме во студио да направиме малку бучава“, напишал во описот на фотографијата.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close