ПРОБАЛА ГРАДНИК, САКАЛА ДА ГО КУПИ: Од она што се случило потоа ѝ се слошило!

Купувањето градник се чини како лесен процес, пробување, плаќање и толку.

Но, една корисничка на Твитер од регионот имала ужасно искуство. Сите сме свесни дека пробувањето на облека во бутик не е најхигиенскиот чин и колку и да се трудиме, секогаш има некој што претходно го пробал парчето облека, а што не практикува високо ниво на хигиена.

Она што ја снашло оваа девојка ја згрозило и нејзе и вработената во продавницата.

Таа на закачалката пронашла модел на градник кој добро ѝ стоел и кога сакала да го плати, тој производ го немало во евиденцијата на бутикот.

На крај, по речиси еден час проверки на моделот и шифрата, се покажало дека всушност тој градник не ни припаѓа на продавницата, туку некој кој претходно пробувал само си го „заменил“, оставајќи го веќе носеното парче на закачалка.

Прочитајте и...  Британците во шок - Од денес им се забранети интимните односи, освен во овие услови

Прочитај повеќе

Дневен хороскоп за 2 јуни: Ќе гледате на животот на поразличен начин и ќе ставите крај на проблем кој долго ве мачи

Слободен печат

Виц на денот – Притисок

Слободен печат

„Таа мисли дека е една од браќата“ – Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит го менува полот?

Слободен печат

Ова е Георгина од Скопје, по фотографиите потсетува на светски познатата Емили Ратајковски! (ФОТО)

Васко Спасоски

Британците во шок – Од денес им се забранети интимните односи, освен во овие услови

Слободен печат

Познатата водителка во емисија во живо имаше мал „инцидент“ со облеката! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Генијален трик за лупење јајца: Хит на TikTok кој го погледнаа 100.000 луѓе (ВИДЕО)

Слободен печат

На улиците во Лос Анџелес: Лејди Гага прошета во градник со новото момче (ФОТО)

Васко Спасоски

Проговори поранешната девојка на принцот Хари – По шест години откри долго криена тајна – „Не сакав да бидам под ничија контрола“

Слободен печат

Се породи пред 4 месеци со третото дете: Познатата манекенка изгледа совршено! (ФОТО)

Васко Спасоски

Баба на улица фати огромна кобра, нејзината реакција стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат

Братот на Новак Ѓоковиќ ја „ќари“ една од најатрактивните српски пејачки (ФОТО)

Васко Спасоски