Пробајте да погодите чија е оваа СЕНКА? Да се кладиме дека ќе ПРОМАШИТЕ (ВИДЕО)

Нашиот вид често умее да си поигра со нас, особено ако се работи за објекти во мрак или сенки.

Веројатно многумина од вас откако виделе сенка и мислеле дека се работи за слон или крава, но вистината е сосем поинаква и многу смешна.

Имено верувале или не ова е сенка од стоногалка!

Прочитајте и...  Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Прочитај повеќе

Ќерката на Елвис Присли прозборе за врската со Мајкл Џексон, во која влегла за да го спаси! (ФОТО)

слободен печат

Направете совршени макаронс колаченца (РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Човечкиот Кен се оперира за да стане Барби

Слободен печат

Со години ја изневеруваше со дадилката, а сега се сретнаа на исто место! За оваа фотка сите зборуваат! ( ФОТО)

Слободен печат

БЕЗ 30.000 ЕВРА НЕ ОДИ ВО ШОПИНГ – Запознајте ја српската Шерон Стоун: Живееше живот како од бајките, а потоа и се случија ДВЕ СТРАШНИ ТРАГЕДИИ (ФОТО)

Слободен печат

Имате над 30 години? Исфрлете ги овие работи од вашиот несесер

Слободен печат

Остави Коментар

9 − пет =

Прочитај повеќе

Петгодишно дете го спасило целото семејство од пожар

Слободен печат

За Шерон Стоун знае цел свет, а вака изгледа нејзината помлада сестра Кели (ФОТО)

Слободен печат

БРИТАНЦИТЕ ШОКИРАНИ ОД СООПШТЕНИЕТО НА МЕГАН И ХАРИ – Таа е злобна и ќе биде уште полошо!

Слободен печат

Во чии раце ќе заврши наследството на Кирк Дагас од 60 милиони долари?

Слободен печат

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Слободен печат

Што мора да знаете ако страдате од хемороиди

Слободен печат