Пробајте да бидете сконцентрирани: Русинката со најголеми облини трча и … (ВИДЕО)

Дефинтивно Русинката Анастасија Квитко ги има најголемите облини во својата земја – мајка Русија.

Нејзиниот профил на Инстаграм изобилува со фотографи и видеа на кои секаде во преден план се атрибутите со кои располага.

Таа вчера објави видео на кое може да се види како ја одржува својата форма…

Веруваме дека видеото ќе го изгледате повеќе пати. Зошто?

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Beautiful day here in Miami ☀️ with @bangenergy follow @BangEnergy.CEO #BangEnergy #EnergyDrink

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат