Принова кај БИНГО девојката: НАТАЛИ по вторпат ќе стане мајка (ФОТО) - Слободен печат

Принова кај БИНГО девојката: НАТАЛИ по вторпат ќе стане мајка (ФОТО)

Иако Наталија Грубовиќ ретко открива детали за својот приватен живот, деновиве на инстаграм-профилот на нејзината сестра Радица осамна интересна фотографија.

Радица Грубовиќ објави семејна фотографија од крштевка на која присуствувала и Натали.

Како што може да се забележи од фотографијата, манекенката е бремена и по вторпат ќе стане мајка.

Instagram

facebook
facebook

 

Прочитај повеќе

Целиот свет е во шок: Загина Коби Брајант – еден од најдобрите кошаркари на планетата!

Слободен печат

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

four × 1 =

Прочитај повеќе

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат