6.8 C
Скопје

Принцот Хари е скршен поради напуштањето на кралското семејство: Дали се несреќни со Меган во САД?

Принцот Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес со нивниот син Арчи минатата година, откако се повлекоа од сите службени должности на кралското семејство.

„Срцето на Хари е скршено поради напуштањето на кралското семејство, но тој и неговата сопруга Меган се задоволни од новиот живот во САД“, рече нивниот близок пријател и водител Том Брејди во интервјуто во емисијата на ИТВ, додавајќи:

Instagram
Instagram

„Дали се несреќни таму? Не, не мислам така, мислам дека тие се всушност многу среќни, но ќе се борат за своето место во животот, мислам дека ќе го сторат тоа“, рече тој.

 

Поврзани вести

ФОТО | Провокативни кадри: Карлеуша покажа зошто има толку следбеници на Инстаграм

Слободен печат

Девојка на „ТикТок“ снима содржина што е вообичаена во Америка, но навредлива во Русија

Слободен Печат

ВИДЕО | Настап полн емоции – Васил Гарванлиев настапи на првото полуфинале на Евросонг

Слободен печат

Ема Вотсон стави крај на молкот: Актерката се огласи на „Твитер“ за гласините за нејзината веридба

Слободен Печат

Прво починала нејзината голема љубов, а подоцна и таа добила страшни вести: Животната приказна на актерката крие потресни детали

Слободен печат

ФОТО | За жал тие се уште се достапни на интернет: Фотографии за кои Викторија Бекам би платила да бидат избришани од сеќавањата

Слободен печат

Остави Коментар