Причината е страшна: БРИТНИ СПИРС го изгуби старателството над децата

Бритни Спирс наводно го изгубила старателството над децата бидејќи едно од нив било нападната од нејзиниот татко, Џејми Спирс.

Поранешниот сопруг на Бритни, Кевин Федерлајн, на 25 август го пријавил Џејми Спирс во полиција бидејќи наводно тој го нападнал неговиот постар син. ТМЗ пишува дека кавгата се случила во домот на Џејми, а дедото во еден момент ги ставил рацете на детето, но тоа не било повредено.

Деталите за настанот се појавија во јавност неколку часа откако американските медиуми дошле до судските документи во кои се гледа дека Федерлајн добил 70% старателство над децата, додека Бритни право на 30% старателство без надзор.

Прочитајте и...  Ова се најважните намирници за развој на детскиот мозок, за концентрација, побрзо учење и подобро помнење

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат