Претерала: Фановите ја подбраа Дара Бубамара: „Ти си куп пластика“ (ФОТО)

Пејачката Дара Бубамара е позната како некоја што често и премногу ги средува своите фотографии, а поради тоа овојпат таа направи хаос на социјалните мрежи.

Имено, таа се фотографирала додека тренирала и истата фотка ја објавила на својот Инстаграм. Многумина и забележаа што и овојпат пат претерала со фотошоп.

Нејзините следбеници тврдат дека Дара го замаглила лицето и ги зголемила градите. Тие остро и забележаа и не ја поштедија од негативни коментари…

– Вака ти не изгледаш…

– Си претерала со зголемувањето на градите..

– Ма каква Дара, ти си куп пластика – се само некои од коментарите.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

🚴💪

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Прочитајте и...  Нумерологијата открива зошто 20.10.2020 е посебен датум

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар