Претепана девојка на Средно Водно

Водно/ Фото: МИА

МВР информира дека 19-годишна девојка од Скопје била нападната на паркингот на Средно Водно.

Според полицијата, на 22.09.2021 во 02:40 часот во СВР Скопје, И.Т.(19) од Скопје пријавила дека околу 00:30 часот на паркинг на Средно Водно, по претходно недоразбирање, била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Видео на денот