Престанете да ги правите овие ГРЕШКИ и СЕКОГАШ ќе имате совршени нокти (ФОТО) - Слободен печат

Престанете да ги правите овие ГРЕШКИ и СЕКОГАШ ќе имате совршени нокти (ФОТО)

Полесно е отколку што мислите…

Инстаграм профилот nail_zone подготви неколку фотографии со совети што да не правите со вашите нокти, односно го понуди и правилниот начин како да го направите тоа.

Погледнете ги фотографиите и заштитете си ги ноктите…

https://www.instagram.com/p/B1VEOxBgSnJ/?utm_source=ig_embed

Прочитајте и...  Цеца доби романтичен подарок од мистериозна личност! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Слободен печат

НА 17 ФЕВРУАРИ ПОЧНА НОВА ЕРА ВО МУЗИКАТА: Светот се запозна со звуците на „AC/DC“, роден е фронтмен на „Green Day“…

Слободен печат

Ќе сакате да го погледнете повеќепати: Најзгодната српска пејачка Милица Павловиќ сними провокативен спот (ВИДЕО)

Слободен печат

Од војнички до трендовски чизми: Како мартинките станаа и останаа моден тренд?

Слободен Печат

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Слободен печат

Паста со печурки и бело вино готова за 15 минути

Слободен Печат

Остави Коментар

тринаесет + оне =

Прочитај повеќе

Ела Дворник во деветтиот месец од бременоста позира во гаќички! (ФОТО)

Слободен печат

Мини крофнички: Едноставно, брзо и вкусно (ВИДЕО РЕЦЕПТ)

Слободен печат

Посипете сода бикарбона врз креветот на кој спиете и ќе се случи голема промена

Слободен Печат

Лековита чајна мешавина за проблеми со стомакот и нервозни црева

Слободен печат

Хороскоп за 17 февруари 2020: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен Печат

Хороскоп за 17 февруари – Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат