ПРЕСЛАТКА ЧЕСТИТКА: Меган Маркл му честиташе на Хари со досега НЕВИДЕНА фотографија од Арчи

Војвотката од Сасекс на официјалниот профил на Инстаграм објави колаж од фотографии по повод роденденот на принцот Хари.

Една од фотографиите во колажот е и од Арчи, која досега не била објавена во јавноста.

„Твоите залагања и посветеност секојдневно ме инспирираат. Ти си најдобриот сопруг и прекрасен татко на нашиот син. Те сакаме. Среќен роденден“, стои во описот на фотографијата.

На колажот може да се видат фотки и од детството и младоста на принцот, но најмногу внимание привлече сликата каде Арчи е фотографиран со своите родители на својата крштевка.

Неодамна и Хари го честиташе роденденот на Меган на истиот официјален профил на војводството од Сасекс.

Прочитајте и...  Пејачката Кајли Миног го прослави својот 52-ри роденден! (ФОТО)

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат