Прес-конференција на министрите Ангеловска и Бектеши (ВО ЖИВО)

Следете ја во живо прес-конференцијата на министерката за финансии Нина Ангеловска и министерот за економија Крешник Бектеши.

Прочитајте и...  Јавни повици за линч на косовскиот амбасадор во Франција откако ја сподели карикатурата на Пророкот Мухамед

Поврзани вести

Еди Рама: Не сакаме да ја затвориме земјата повторно

Слободен печат

Убава вест: Пронајден е дедо Васил

Слободен печат

Фаучи за навредите на Трамп: Ништо лично, строго деловно

Слободен печат

Хасани: Нема пари што може да ја платат посветеноста на здравствените работници

Слободен печат

Шокантни сознанија: Шишиња за бебињата испуштаат микропластика кога се загреваат

Слободен печат

Мицкоски: Прогонот на политички неистомисленици стана секојдневие за власта и мора да запре

Слободен печат

Остави Коментар