Прес-конференција на министерот Филипче (ВО ЖИВО)

Прес-конференција на министерот за здравство Венко Филипче (ВО ЖИВО)

Прочитајте и...  Д-р Александар Стојанов: Сите што биле во контакт со Амди Бајрам на свадбата да бидат во изолација!

Поврзани вести

Заедничко соопштение на Стејт департмент, на Ерменија и на Азербејџан: Примирје во Нагорно-Карабах

Слободен печат

Ребалансот на Буџетот чека на усвојување во Собрание: Приходите пониски за 0,2 отсто, расходите повисоки за 4,2 отсто

Слободен печат

Собрание: Закажани седници на четири комисии

Слободен печат

ЈП „Водовод и Канализација“: Дел од Општина Ѓорче Петров без вода

Слободен печат

ЕВН: Денеска неколку скопски општини ќе струја

Слободен печат

Метео: Сончево со умерена облачност и температура до 24 степени

Слободен печат

Остави Коментар