Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Познатата манекенка повторно ги „запали“ социјалните мрежи...

Емили Ратајковски повторно со изненадување за своите фанови кои ги има буквално од целата планета.

Емили не би била Емили ако не објави провокативна фотка и со тоа не направи хаос на социјалните мрежи.

Овојапат тоа беше фотка од плажа. Славната манекенка се сончаше топлес, меѓутоа градите ги покри со шапка за на глава. Штета, нели?

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close