Прегазен пешак во Ново Лисиче – Слободен печат
Хроника

Прегазен пешак во Ново Лисиче

Според очевидците, пешакот е тешко повреден, на местото на несреќата веднаш пристигнала Брзата помош. 

Пред малку е прегазен пешак во скопската населба Ново Лисиче, дознава „Сител“

Според очевидците, пешакот е тешко повреден, на местото на несреќата веднаш пристигнала Брзата помош.

Наскро повеќе детали.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close