ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ за сите луѓе со деца: Ана Михајловски доживеа УЖАС на одмор!

Водителката Ана Михајловски со семејството отпатува на одмор во Грција. Но наместо уживање на сонце и плажа со своите деца, и се случило она што најмалку сакала.

Ана отишла во популарниот ресорт Порто Карас, но и покрај сите временски незгоди кои се случија во овој дел од Грција, последиците и тоа како очигледно се чуствуваат, барем според зборовите на српската водителка.

Таа со сите сподели дека таму децата и се разболеле, а објасни и заради што дошло до тоа.

Погледнете во продолжение што напишала Ана.

-Е размислував дали да се занимавам со ова, но жал ми е за луѓето кои планираат да дојдат овде.
Јас сум во Порто Карас. Тука луѓето повраќаат по ходници, плажи и кафулиња. Мене сите три деца ми се сериозно болни веќе петти ден. Цел комплекс смрди на г.мна. Се обидов да најдам некое решение со персоналот на хотелот, но тоа е невозможно. Ужасно се непријатни и бескорисни. Јас денес се евакуирам, ок, ајде се случува, но луѓе ако некој планирал овде да доаѓа НАЈСЕРИОЗНО НЕМОЈТЕ ТОА СЕБЕСИ ДА СИ ГО ПРАВИТЕ. Ова не е бес ова е навистина предупредување за сите луѓе со деца, напиша Михајловски на Инстаграм.

Прочитајте и...  КОГА СЕ САКА СЕ МОЖЕ: Училиштето во Волково е пример за инклузија, таму сите деца се исти (ФОТО+ИНФОГРАФИК)

Прочитај повеќе

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Слободен печат

Славниот актер по кој жените лудуваа, стана татко по втор пат на 65 години! (ФОТО)

Слободен печат

Заврши снимањето на популарната серија „Модерно семејство“ ! (ФОТО)

Слободен печат

Неколку работи за кои не треба да зборувате со партнерот по сексот

Слободен печат

Загинаа две жени откако нивното возило паднало од траект во близина на Мајами (ВИДЕО)

Слободен печат

Актерката за улогата се спремала настапувајќи во стриптиз клуб!

Слободен печат

Остави Коментар

десет + два =

Прочитај повеќе

Јуратовиќ: Медиумите во Србија се под силна контрола и притисок

Слободен печат

Науката докажа кои се најпривлечните мажи според жените!

Слободен печат

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Слободен печат

Поранешниот сопруг на Емина Јаховиќ проговори за неа во неговата автобиографија!

Слободен печат

Во оваа земја во САД 30 000 луѓе живеат во полигамијa, повеќе не е нелегално

Слободен печат

Џулија Робертс е повторно мета на критики поради самоубиството на нејзината сестра!

Слободен печат