ПРАЌАЛ ИНТИМНИ СЛИКИ: Му понудиле работа, па се обидел да ја „убеди“ менаџерката на човечки ресурси

Испраќањето фотографии од половите органи речиси секогаш е лоша идеја, освен во исклучителни ситуации кога се разменуваат со личност од доверба.

Но, еден човек од Илиноис мислел дека со вакви фотки ќе ја „убеди“ менаџерката на одделот за човечки ресурси да ја добие работата и не престанал по првата слика.

„На оваа личност ѝ била понудена работа во една фирма. Тој решил да ѝ испрати разголена слика на менаџерката за човечки ресурси“, соопштиле од тамошната полиција, откако таа го пријавила кандидатот за вознемирување.

Тој се бранел дека сакал да ги испрати кај девојката, а дека по грешка завршиле кај менаџерката. Откако пристигнала првата, таа ја игнорирала, но фотографиите не престанале да доаѓаат во нејзиниот инбокс.

Прочитајте и...  Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Секако, тој останал без понудата за работа, а менаџерката решила да не го тужи, туку да помине само со предупредување да избегнува секаков контакт со неа во иднина.

Направила ЛАЖЕН ПРОФИЛ на ФБ, па се допишувала СО СОПРУГОТ: Да раскинеме, пред ЃАВОЛОТ да дојде по своето!

Прочитај повеќе

БРАЗИЛСКАТА АКТЕРКА КОЈА ГО МАЃЕПСА РЕГИОНОТ – Денес Жаде изгледа сосема поинаку, а обожавателите ја молат да биде како порано! (ФОТО)

Слободен печат

ШТО МУ ПРАВИ КОРОНАВИРУСОТ НА ОРГАНИЗМОТ (ВИДЕО)

Слободен печат

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Слободен печат

Разбиена „корона забава: Британци фатени среде оргии со Тајланѓанки завршиле во затвор! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците открија уште еден начин за пренесување на коронавирусот, а можете да го спречите само вака

Слободен печат

Беше 23-та жена на шеикот, а сега ја открива вистината: Сфатив дека за сите тие години не сум живеела! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Вал Килмер: Искашлував крв, креветот беше црвен…

Слободен печат

Навистина чудно: Мајките делфини им пеат на своите бебиња во стомакот!

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Совети за учење албански јазик од Садик Исени

Јасмина Кантарџиева Димков

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Aftermath“ е приказна за голема љубов која е жртва на последиците од војната

Михаило Донев

Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Васко Спасоски

Го соблече горниот дел од бикинито, но и голите слики не можат да ги натераат луѓето да го заборават скандалот со чоколадото!

Васко Спасоски