ПРАЌАЛ ИНТИМНИ СЛИКИ: Му понудиле работа, па се обидел да ја „убеди“ менаџерката на човечки ресурси - Слободен печат

ПРАЌАЛ ИНТИМНИ СЛИКИ: Му понудиле работа, па се обидел да ја „убеди“ менаџерката на човечки ресурси

Испраќањето фотографии од половите органи речиси секогаш е лоша идеја, освен во исклучителни ситуации кога се разменуваат со личност од доверба.

Но, еден човек од Илиноис мислел дека со вакви фотки ќе ја „убеди“ менаџерката на одделот за човечки ресурси да ја добие работата и не престанал по првата слика.

„На оваа личност ѝ била понудена работа во една фирма. Тој решил да ѝ испрати разголена слика на менаџерката за човечки ресурси“, соопштиле од тамошната полиција, откако таа го пријавила кандидатот за вознемирување.

Тој се бранел дека сакал да ги испрати кај девојката, а дека по грешка завршиле кај менаџерката. Откако пристигнала првата, таа ја игнорирала, но фотографиите не престанале да доаѓаат во нејзиниот инбокс.

Секако, тој останал без понудата за работа, а менаџерката решила да не го тужи, туку да помине само со предупредување да избегнува секаков контакт со неа во иднина.

Направила ЛАЖЕН ПРОФИЛ на ФБ, па се допишувала СО СОПРУГОТ: Да раскинеме, пред ЃАВОЛОТ да дојде по своето!

Прочитај повеќе

Со женска рака: Поезија од Снежана Стојчевска

Слободен печат

Вашиот адолесцент и сексот: Теми за кои мора отворено да зборувате

Слободен печат

Без титула, но и без пари: Хари и Меган ќе живеат само од лични приходи

Слободен печат

Колку прегратки дневно му требаат на вашето детенце?

Слободен печат

5 превкусни рецепти за вашето бебенце

Слободен печат

Чорба од лук, ем вкусна ем најдобар антибиотик

Слободен печат

Остави Коментар

20 − 7 =

Прочитај повеќе

Почина мајката на славната пејачка Селин Дион

Најголемите диктатори, освојувале земји во кои самите биле странци (2 дел)

Слободен печат

Идеи за подароци според хороскопските знаци

Слободен печат

Приказни од ЗЛОСТАВУВАНИ ЖЕНИ кои го шокираа БАЛКАНОТ: Професор заклучил ученичка во кабинет, па почнал со своите БОЛНИ дејствија

Слободен печат

Микро чантичките се вратија на голема врата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 19.01.2020: Овните ќе имаат поволен ден во љубовта и можна е веридба, а Бикот го гони вината.

Слободен Печат