Познатата пејачка Сенидах ја крена маичката и ги покажа градите (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Познатата пејачка Сенидах ја крена маичката и ги покажа градите (ФОТО)

Ова никој не го очекуваше од неа..

Една од најпопуларните пејачки во моментов на Балканот, Сенидах ги изненади своите 348.000 фанови на Инстаграм со последната фотографија која ја објави.

Атрактивната пејачка ја крена маичката и ги покажа градите. За жал на нејзините машки фанови, Сенидах преку нив ставила црна лента на која пишува „censored“.

 

View this post on Instagram

 

✖️✖️

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Да се надеваме дека следен пат познатата пејачка ќе има малку повеќе храброст и нема да има потеба од цензура….

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close