Познатата пејачка остана бремена од ДОНАТОР НА СПЕРМА на 44 години

Натали Имбрулија важи за една од најуспешните пејачки, која речиси и да нема песна што не стана вистински хит.

Но, нејзе не ѝ појде од рака да го пронајде партнерот со кој ќе основа семејство. Поради тоа, по примерот на многу жени во светот, реши да остане бремена преку ин витро процедура, со помош на донатор на сперма.

Покрај тоа што ќе стане мајка, Натали открила и дека снима нов албум. Таа е благодарна што медицината денеска е толку напредна што им овозможува на жените да се остварат како мајки, дури и ако не го нашле партнерот за тоа.

Имбрулија одамна изјавила дека ако не успее по природен пат, тогаш ќе побара друга опција и е подготвена на предизвикот да се реализира како самохрана мајка.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат