Позната адвокатка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО) - Слободен печат

Позната адвокатка ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

Позната по прекрасното тело, адвокатката од Албанија, Арнида Чапи не престанува со објавување на жешки фотографија на социјалните мрежи.

Неодамна, Арнида објави неколку фотографии на Инстаграм, во кои ги изложува нејзините прекрасни линии. Инаку на парламентарните избори во 2013 година во Албанија, таа се кандидираше за пратеник во албанското собрание, но не успеа да победи, пренесува Експрес.

View this post on Instagram

#sunkissed #mermaid

A post shared by Arnida Çapi (@arnidacapi) on

Прочитајте и...  ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Прочитај повеќе

Ирина Шајк: Чувствував дека сум заробена во погрешно тело

Слободен печат

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

17 години има забрана: Цеца Ражнатовиќ непожелна на листата на ЦИА – се води како терорист! (ФОТО)

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Александра Пријовиќ го откри иднетитетот на мажот што ја дави во спотот (ФОТО)

Слободен печат

Урнебесна средба на Лепа Брена и јутјубер – Пејачката само го погледна, а неговата реакција е хит (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

three × 5 =

Прочитај повеќе

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Слободен печат

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на „MAC“ во Белград (ФОТО)

Слободен печат

Фатална Колумбијка која мами воздишки кај мажите ширум светот (ФОТО)

Слободен печат

Бијонсе со шлиц до колковите и длабоко деколте ја надмина конкуренцијата! (ФОТО)

Слободен печат

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Слободен печат

Жените конечно признаа: Каков тип на мажи им се допаѓаат најмногу?

Слободен печат