Познат фудбалер по грешка објави фотографија на која лежи со гола девојка во кревет! (ФОТО)

Фудбалерот Џонатан Дос Сантос на Инстаграм објави фотографија на која се наоѓа во кревет со убава црна девојка, на која и’ се гледаат голите гради.

Веднаш по објавувањето, Џонатан ја избриша фотографијата, па фановите се уверени дека ја објавил по грешка.

Иако многумина се посомневаа дека девојката која го бакнува е Кајли Џенер, сепак голем дел од медиумите шпекулираат дека станува збор за манекенката Аманди Тривизас, која неверојатно личи на Кајли.

Прочитајте и...  Беше една од најпосакуваните актерки во Холивуд, а по турбулентниот брак со Стивен Сегал стана непрепознатлива! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Првиот ангажман на Меган Маркл во САД: Мотивациски говор за дамите

Слободен печат

Науката одлучи! Принцезата Дајана е најубавата благородничка на сите времиња

Слободен печат

Соопштени резултатите од обдукцијата на Наја Ривера, која настрада на 33 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Топ книги од македонските писателки Бужаровска, Димковска и Пармаковска

Александар Маџаровски

Ели Гулдинг се враќа на сцената: Отворено за психичкото здравје и вознемиреноста

Слободен печат

2000 милиграми витамин Ц дневно за заболените од ковид-19

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Телохранителот на Џони Деп откри како глумецот го исекол прстот

Слободен печат

Четири показатели дека имате вишок отрови во организмот

Слободен печат

Дневен хороскоп за 15 јули: Сензуалност ќе биде она што ќе ви го одбележи денов

Слободен печат

Виц на денот: Професори

Слободен печат

Телото ги разоткрива: 12 чудни симптоми поврзани со високо ниво на стрес

Слободен печат

Антониа Гиговска порасна: Погледнете какви фотки сподели на Инстаграм! (ФОТО)

Слободен печат