Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација – Слободен печат
ЕспресоМода

Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација

Меланија Трамп повторно со елегантен и префинет стајлинг.

Меланија Трамп (48) и Доналд Трамп (72) ги пречекаа во Белата куќа јужнокорејскиот претседател Мун Џае Ин и неговата жена Ким Џунг Сок.

Првата дама на Америка за оваа прилика избра неонски розев капут од модната куќа Луј Витон, додека стајлингот го смири со црн ремен врзан околу половината.

Фантастичниот аутфит го заокружи со црни салонки од Кристијан Лоубутин.

Стајлингот на Меланија целосно доминираше во однос на елегантниот стајлинг на јужнокорејската прва дама.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close