Повторно паднаа ФЕЈСБУК, ИНСТАГРАМ и ВАТСАП

Фејсбук и Ватсап престанаа да работат во ист момент, а на голем број корисници им се случува истото и со Инстаграм.

Некои корисници тврдат дека на Фејсбук може да пристапат без проблем преку мобилните апликации, но не и на другите социјални мрежи, дури ни преку компјутер.

Неодамна исто така се случи пад на овие социјални платформи, за што корисниците не губеа време да се пожалат на Твитер.

Од Фејсбук, кој е сопственик и на Инстаграм и Ватсап, уште немаат излезено со официјална изјава зошто падовите на платформите толку зачестија.

Прочитајте и...  Ова е новата Рубикова коцка: Играчка која ќе ја сложат само најпаметните (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

БРАЗИЛСКАТА АКТЕРКА КОЈА ГО МАЃЕПСА РЕГИОНОТ – Денес Жаде изгледа сосема поинаку, а обожавателите ја молат да биде како порано! (ФОТО)

Слободен печат

ШТО МУ ПРАВИ КОРОНАВИРУСОТ НА ОРГАНИЗМОТ (ВИДЕО)

Слободен печат

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Слободен печат

Разбиена „корона забава: Британци фатени среде оргии со Тајланѓанки завршиле во затвор! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците открија уште еден начин за пренесување на коронавирусот, а можете да го спречите само вака

Слободен печат

Беше 23-та жена на шеикот, а сега ја открива вистината: Сфатив дека за сите тие години не сум живеела! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Вал Килмер: Искашлував крв, креветот беше црвен…

Слободен печат

Навистина чудно: Мајките делфини им пеат на своите бебиња во стомакот!

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Совети за учење албански јазик од Садик Исени

Јасмина Кантарџиева Димков

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „The Aftermath“ е приказна за голема љубов која е жртва на последиците од војната

Михаило Донев

Кајли Џенер почнува со производство на асепсол за болниците, таа е подготвена да се откаже од својот бизнис! (ФОТО)

Васко Спасоски

Го соблече горниот дел од бикинито, но и голите слики не можат да ги натераат луѓето да го заборават скандалот со чоколадото!

Васко Спасоски