Повторно хаос помеѓу Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Поп-пејачката Јелена Карлеуша пред неколку дена одржа онлајн концерт на кој имаше и специјални гости.

Карелуша е задоволна како се поминало, но сепак имала да забележи една работа на својот сопруг.

Таа се заблагодари на сите кои учествувале во проектот, но на Душко Тошиќ му порача:

– Благодарам и на тие што со отровните зборови и со лошите дела ја разбудија онаа Јелена Карлеуша која станува кога е најтешко. Благодарам на сопругот кој немаше време да гледа, благодарам на моите деца кои ме направија најгродата мајка на светот – напишала Јелена на својот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

@youboxmusic aplikacija

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Што го спречило познатиот фудбалер да ја гледа својата жена таа вечер, останува наскоро да се дознае…

Прочитајте и...  Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Виц на денот – Светло

Слободен печат

Српската пејачка Дара Бубамара вози 100 km/h низ град и снима! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карантинот не и донесе вишок килограми: Марјана Станојковска „пука“ од сексапил во бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пирс Броснан (67) без маица: Зошто жените се уште лудуваат по него?! (ФОТО)

Слободен печат

Не си играјте со нивните нерви – Лицата родени во овој хороскопски знак не простуваат неверство

Слободен печат

И легендарниот Жељко Бебек овој август доаѓа во Охрид! 21-ви август, Антички театар

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џони Деп онесвестен со истурен сладолед врз него: Амбер Хард објави шокантна фотографија од поранешниот сопруг

Слободен печат

Ѕвездата од Јутјуб почина во осмиот месец од бременоста, обожавателите се во шок! (ФОТО)

Васко Спасоски

Мамо, ти благодарам за сета љубов! Ќерката на Џон Траволта се прости од мајка си со зборови кои го кршат срцето

Еспресо

Неколку месеци не можеа да ги „уловат“ заедно: Меган и Хари сликани во Беверли Хилс – Нема ниту трага од претходниот гламур (ФОТО)

Слободен печат

Ова е сестрата на Цеца Ражнатовиќ, проценете сами дали си личат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Коронавирусот финансиски го исцеди: Роберт Де Ниро ќе заработи максимум 7,5 милиони долари!

Слободен печат