Повредена жена во Гостивар – Слободен печат
Хроника

Повредена жена во Гостивар

Б.И. здобила тешки повреди и била пренесена на ургентното одделение во Гостивар каде и била укажана лекарска помош. 

Вчера во 18.40 часот на булевар „Гоце Делчев“ во Гостивар, возило „опел“ со гостиварски регистарски ознаки, управувано од Н.Н.(63) од Гостивар, удрило во Б.И.(60) од Гостивар.

Б.И. здобила тешки повреди и била пренесена на ургентното одделение во Гостивар каде и била укажана лекарска помош.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close