Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади - Слободен печат

Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади

Креветот им е дефинитивно на последното место. Спремете се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултати од едно спроведено истражување кажуваат дека поголемиот број мажи, дури 62%, ги возбудува помислата за водење љубов под туш.

Оние испитаници кои веќе го испробале тоа, тврдат дека тоа место е направено за страст и уживање и дека 81% од нив, со задоволство би го повториле истото искуство.

Поголемиот број од учесниците во истражувањето, 56% од нив, се согласиле дека идеално годишно време за сексуални активности под тушот е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле и во било кое друго годишно време.

Прочитај повеќе

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Слободен печат

Остави Коментар

three + thirteen =

Прочитај повеќе

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган и Хари останаа без своите титули, но и без парите на Кралицата!

Слободен печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат