Повеќето мажи мечтаат за водење љубов на ова место! Одговорот ќе ве изненади

Креветот им е дефинитивно на последното место. Спремете се да ги слушнете нивните одговори на ова прашање.

Резултати од едно спроведено истражување кажуваат дека поголемиот број мажи, дури 62%, ги возбудува помислата за водење љубов под туш.

Оние испитаници кои веќе го испробале тоа, тврдат дека тоа место е направено за страст и уживање и дека 81% од нив, со задоволство би го повториле истото искуство.

Поголемиот број од учесниците во истражувањето, 56% од нив, се согласиле дека идеално годишно време за сексуални активности под тушот е летото, но се сомневаме дека оваа активност би ја одбиле и во било кое друго годишно време.

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

Трамп: Земам хидроксихлорокин како превентива

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат