Потресна исповед на актерката Јана Стојановска: Докторите лавовски се бореа за моето бебе да преживее (ВИДЕО)

Познатата актерка Јана Стојановска пред два месеци стана мајка и на свет го донесе малиот Ненад.

Убавата Јана се породи во седмиот месец од бременоста и иако предвреме на свет го донесе Ненад кој името го доби по нејзиниот покоен татко, сега се чувствуваат супер и се е во најдобар ред со здравјето на нејзиниот наследник.

Актерката веста за приновата ја криеше од јавноста, a приказната за сагата низ која поминала откако се породила ја раскажa за естрадниот магазин „Бекстејџ“.

Што се откри тазе мајката погледнете во видеото во продолжение:

Прочитајте и...  Усвоени нови мерки за Белград: Кафулињата, теретаните и продавниците ќе работат до 21 часот

Прочитај повеќе

Иван на кого му беше трансплантирано срце заминува на домашно лекување (ФОТО)

Слободен печат

МОФ: Голем дел од професорите воопшто не се ни запознаени како да работат со дигиталните платформи за предавање

Слободен печат

Америка во канџите на короната – трет ден рекорден број на новозаболени лица (ФОТО)

Слободен печат

Филипче: Ќе отпочнат подготовки за ослободување на дел од капацитетите во ГОБ „8 Септември“

Слободен печат

ИНТЕРВЈУ Зоран Заев: Ќе има за сите, а за пензионерите плус 4.500 денари месечно!

Љубиша Николовски

Стотици жени излегоа на протести во Париз, не го сакаат новиот министер Дарманин, кој е под истрага за силување (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Повредени новинари за време на протестите во Белград

Слободен печат

Партиите го кажаа своето, сега ќе зборуваат гласачите

Соња Христовска Угриновска

Ковид-19 зема замав, рекорден број новозаболени и оздравени во државава

Слободен печат

Шокантна снимка од ковид амбулантата во Крагуевац: Вака изгледаат медицинските работници по шестчасовна смена, чизмите им се полни со вода (ВИДЕО)

Слободен печат

Усвоени нови мерки за Белград: Кафулињата, теретаните и продавниците ќе работат до 21 часот

Слободен печат

Хрватска ќе го воведе еврото до 2023 година

Слободен печат