ПОТЕРА на српскиот булевар – Полицаецот почнал да трча, после 2 минути осомничениот бил на земја (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиРегион

ПОТЕРА на српскиот булевар – Полицаецот почнал да трча, после 2 минути осомничениот бил на земја (ВИДЕО)

Патниците што се возеле на трамвај во Белград снимиле несекојдневен настан на булеварот „Крал Александар“.

На видеото е снимена потера и се гледа како полицаец го брка осомничениот и после две минути го стигнува.

На снимката не се гледа дали осомничениот се заплеткува и паѓа, а не е ни познато заради што го бркал полицаецот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close