После Аријана Гранде, тој е во врска со ќерката на Синди Крафорд! (ФОТО)

Пит Дејвидсон познат по врските со бројни славни дами, а сега на тој список се најде и 18-годишната Каја Гербер. Комичарот познат по бурните врски со Аријана Гранде и 20 години постарата Кејт Бекинсел, уште еднаш е виден во друштво на 18-годишната манекенка чија мајка е славната Синди Крафорд.

Всушност, папараци ги фати за време на вечерно излегување во Малибу, кога после вечерата со автомобилот се упатиле во непознат правец.

За нивната врска започна да се „шушка“ уште пред неколку недели кога беа видени на ручек во Њујорк, но тогаш изворите тврделе дека се само пријатели.

Пред оваа романса, Дејвидсон беше во врска со младата актерка Маргарет Квели, а наводно со неа прекинал само седум дена пред да е виден со Гербер.

View this post on Instagram

Talk to the hand ….

A post shared by Pete Davidson️️️️️🌀 (@petedavidsonoriginal) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат