Порно ѕвезда доби интересна понуда од англиски нисколигаш

Популарната актерка во филмовите за возрасни, Миа Калифа, се почесто е гостинка на стадионите низ Англија. Таа вниманието на јавноста го сврте кон себе со постот на социјалните мрежи во кој го „нападна“ Арсенал.

„Искрено, навивам за секој клуб кој игра против Арсенал“, напиша Миа Калифа на својот профил на Твитер, а подоцна на својот Инстаграм профил објави неколку фотографии во дресот на Ватфорд, на чиј натпревар беше специјален гостин.

View this post on Instagram

🤓

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Тимот од шестата англиска лига, Конкорд ренџерс, се обиде да го искористи присуството на порно ѕвездата на стадионите во Англија и јавно и понуди да биде специјална гостинка на нивниот натпревар. Миа Калифа веднаш одговори на поканата и вети дека следниот пат кога ќе биде во Лондон ќе го посети стадионот на Конкорд ренџерс.

 

Прочитајте и...  Повторно скандал во Италија, Јувентус и судијата Орсато ја скроија Серија А

Прочитај повеќе

Чурлинов со нов настап, Штутгарт повторно во трка за Бундеслигата

Слободен печат

Лотито среќен, повторно сонува шампионска титула!

Слободен печат

Силва: Мислам дека нашата борба би била историска! (ФОТО)

Слободен печат

Охридските „гладијатори“ ќе аплицираат за учество во Европа

Слободен печат

Македонците во Серија А наскоро на фудбалските терени

Слободен печат

Наместо во пензија, Лук Абало за „бум“ на ракометниот пазар

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Шаркоски: Наше е да се спремиме, Работнички добро почна со новиот тренер

„Карамелите“ ќе купувaат од Интер!?

Слободен печат

„Комити“: Дајте ни лиценца, играме на најубав стадион на Балканот!

Слободен печат

И не е така лошо да се биде резерва на Реал (ВИДЕО)

Слободен печат

Познат датумот за продолжување на Премиер лигата!

Слободен печат

Пандевци и фудбалерите на Борец се тестираа на коронавирус

Слободен печат