Порно-снимки од Сандра Африка: Пејачката вели дека има бемка на друго место, а не „таму“ (ФОТО)

Српските медиуми пишуваат дека во јавноста се појавила порно-снимка од познатата пејачка Сандра Африка. Таа на видеото си ги допира градите, а во еден момент глуми и оргазам.

Повеќе од јасно е дека видеото било наменето за да го испрати на некој, но атрактивната пејачка го вели сосема спротивното.

 

View this post on Instagram

 

💜

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

– Тоа на снимката не сум јас. Девојката воопшто не личи на мене. Второ, можеш да видиш по сите детали дека не сум јас. Ова само слеп и будала може да каже дека сум јас. Јас имам бемка помеѓу градите и тетоважи по рацете – изјавила Сандра.

Прочитајте и...  Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

За порно-снимката демантира и нејзиниот менаџер инаку поранешен дечко Александар Московијевиќ – Микш. Тој исто така тврди дека девојката на снимката не е Сандра, туку некоја друга девојка.

Прочитај повеќе

НЕ ЖАЛИ ПАРИ ЗА НЕА: Ќерката на Чола носи облека од 2.000 евра, а на Инстаграм често ПРОВОЦИРА! (ФОТО)

Слободен печат

Филмот што ги смени Оскарите: „Паразит“ е последната голема револуција на филмската уметност

Слободен печат

Џеј Ло со емотивна фотографија им го честиташе роденденот на своите близнаци (ФОТО)

Слободен печат

Прочитајте пред да одите на шопинг: Најчести грешки што ги правите при купување

Слободен печат

Дара Бубамара дава 5.000 евра за нејзиниот син да не се дружи со „глупавите селски деца“

Слободен печат

Идеални кога сакате брз оброк: Брзи и сочни пица мафини

Слободен печат

Остави Коментар

18 − петнаесет =

Прочитај повеќе

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Слободен печат

Акутен или хроничен синуситис: Главни симптоми на воспаление на синусите

Слободен печат

Нивес Целзиус покажа дел од телото кој вообичаено го крие кога се слика и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Слободен печат

Македонската Џеј Ло – Пејачката Елена Велевска го покажа бујното деколте (ФОТО)

Слободен печат

Најдобрите мисли на Ошо ќе ве поттикнат на промени: Не знам за поголема храброст од она кога морам да си погледнам во самиот себе

Слободен печат

Меган Маркл: Кралицата не може да ни забрани да го користиме брендот „Sussex Royal“

Слободен печат