Поранешната девојка на Ал Пачино: Тој е голем скржавец, ми купуваше само цвеќе

По две години врска легендарниот актер повторно е слободен, а неговата поранешна девојка не беше воздржана кога зборуваше за раскинувањето.

Ал Пачино (79) и неговата израелска колешка Миетал Дохан (40) повеќе не се во врска.
Оваа вест ја потврди и актерката која истакна дека е тешко да се биде со постар човек, па макар тоа да е и Ал Пачино.

„Тешка е разликата во годините. Се обидов да оправдам, но да бидеме искрени, тој сега е стар човек. Ни покрај мојата љубов, не можеше да потрае“ изјави актерката за „The Times“.

Дохан исто така истакна дека Ал Пачино е скржав кога станува збор за трошење на пари.
„Секогаш ми купуваше само цвеќе. Како поинаку на културен начин да кажам дека не сакаше да троши пари?“ праша актерката.

View this post on Instagram

On the verge of a brain freeze, want a taste?

A post shared by Meital Dohan (@meitaldohan) on

Таа откри дека со Ал Пачино неодамна се скарале и го оставила, но дека и понатаму го сака и почитува и додаде дека е среќна што била со актерот кога најмногу му билa потребнa.

Обожавателите на славниот актер на Инстаграм јасно коментираа дека таа со него досега била само поради парите.

Прочитајте и...  Хороскоп за 5 април - Раковите да не се потпираат на туѓите ветувања, Девиците да не се навраќаат во минатото

Прочитај повеќе

Виц на денот – Дивјаци

Слободен печат

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Слободен печат

Калиопи: Не се чувствував доволно привлечно за да се соблекувам во спотовите

Слободен печат

Екстравагантните страсти на Че Гевара, имал манири на принц, носел беспрекорни униформи и „ролекс“ часовници, бил извонреден јавач, ја сакал Негрита…

Слободен печат

Патрик Стјуард секој ден чита по еден сонет од Шекспир за луѓето во изолација

Слободен печат

Многумина не веруваа дека таа е најубавата жена за 2019 година – Но не е се во изгледот! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Сите тврдат дека Марија Шерифовиќ ја покажа саканата личност – Објави фотографија од автомобил како се држат за раце (ФОТО)

Слободен печат

Приказната на Џо Егзотик го освојува светот – Бизарно добра серија што ќе ја изгледате во еден здив

В. Т.

Браво Џенифер: Погледнете како актерката ја изненади медицинската сестра заболена од коронавирусот! (ВИДЕО)

Слободен печат

УПЛАТЕНИ МИЛИОНИ ДОЛАРИ Ова се познатите личности кои донираа пари во борбата против коронавирусот

Слободен печат

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Вежби во домашни услови со Маја Талевска Печников (ВИДЕО)

Јасмина Кантарџиева Димков

Фантазија од вкусови за вашата вечера денес – Подгответе ги овие американски палачинки и уживајте!

Слободен печат