Пола Влада на свадбата на Горан Милевски (ФОТО) - Слободен печат
Магазин

Пола Влада на свадбата на Горан Милевски (ФОТО)

На свадбената веселба присуствуваа голем број членови на Владата на Македонија, членови од ЛДП, СДСМ, нивни пријатели, роднини и другари.

Претседателот на ЛДП и битолски пратеник, Горан Милевски синоќа се ожени со лекарката Марина Пешевска од Скопје. Свадбената церемомија се одржа во ресторанот на „Балукс“, објави Битолањус.

На свадбената веселба присуствуваа голем број членови на Владата на Македонија, членови од ЛДП, СДСМ, нивни пријатели, роднини и другари.

Целата галерија видете ја тука.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close