Покрај тоа што кажува добри вицеви, Сашко Коцев знае да биде и романтичен: Актерот со фотка од него и сорпугата Смиљана ја одбележа годишницата од бракот! (ФОТО)

Познатиот актер Сашко Коцев ретко објавува фотографии на социјалните мрежи од својот приватен живот, но овојпат имаше посебна причина за да го направи тоа.

Имено, Коцев сподели фотографија направена пред осум години, односно направена на денот кога со неговата сегашна сопруга Смиљана го изиграа првиот свадбен танц.

Фото: Инстаграм

Дека Сашко Коцев освен тоа што е добар актер и има неверојатна смисла за хумор, тој исто така знае да биде и многу романтичен.

Веруваме дека многумина од вас се сеќаваат како тој ја побара за сопруга неговата Смиљана.

Тоа беше на една „Златна бубамара“, кога од нигде-никаде Сашко ја покани Смиљана од публиката да се качи на сцена и пред целата македонска јавност клекна и ја побара за своја сопруга.

Прочитајте и...  Арсовски: Нема нови назначувања на други директори, она што циркулира се шпекулации

Тие во 2017 година станаа и родители на малечката Јоана.

Поврзани вести

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

Бугарија атакува на 11. Октомври, црвената линија е погазена!

Слободен печат

Со амин од Џафери набавени 100 лаптопи за пратениците

Слободен печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Бугарија нема поддршка од другите земји на ЕУ, но има целосно право да блокира

МИА Агенција

Остави Коментар