Погледнете зошто Шарлиз Терон е една од најатрактивните актерки на светот - едноставно блеска! (ФОТО) - Слободен печат

Погледнете зошто Шарлиз Терон е една од најатрактивните актерки на светот – едноставно блеска! (ФОТО)

Актерката Шарлиз Терон ја засени Никол Кидман, па дури и колешката Марго Роби која е помлада од неа.

Популарната 44- годишната Терон на премиера на филм во кој игра главна улога, се појави во црн минијатурен футан, а со деколте до папок ги засени сите дами и ги собра сите погледи.

Фото: Профимедиа.рс

Во фустан кој повеќе открива, отколку што покрива Шарлиз уште еднаш покажа зошто важи за најсексапилна актерка на светот.

Прочитајте и...  Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Прочитај повеќе

Наташа Беквалац на црвениот тепих во краток сако-фустан, а сандалите се посебна приказна

Слободен печат

Лорен Дрејн е најзгодната медицинска сестра на светот (ФОТО)

Слободен печат

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Слободен печат

„Најголемата лага по Дедо Мраз“: Познатата емисија „Карпул Караоке“ всушност е телевизиска измама! (ВИДЕО)

Слободен печат

Поради овој „срам“ Ник Џоунс секогаш ќе ги памти Греми наградите! (ФОТО)

Слободен печат

Дизни потврди дека ќе се прави нова верзија на Бамби!

Слободен печат

Остави Коментар

9 − 2 =

Прочитај повеќе

Пенелопе Круз мами воздишки во фантастичен цветен фустан! (ФОТО)

Слободен печат

Вистинскиот Волк од Вол Стрит ги тужи продуцентите: Бара 300 милиони долари отштета!

Слободен печат

Кралицата се одмаздува чекор по чекор – Еве што и одзема на Меган Маркл!

Слободен печат

Овие познати дами се бореле да станат мајки, па и открија на јавноста низ што сѐ поминале (ФОТО)

Слободен печат

Девојче среде натпревар дозна дека мајка и за која пееше починала (ВИДЕО)

Слободен печат

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Слободен печат