Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Девојката на популарниот фудбалер Кристијано Роналдо ги „полуде“ своите 19,8 милиони следбеници на Инстаграм со фотографија, во која на преден план се нејзините бујни гради.

Во последните неколку недели, Георгина Родригез често го покажуваше задникот, но сега одлучи да ги открие и другите атрибути на своето тело.

Фотографијата, која осамна на нејзиниот профил пред неколку часа, собра речиси 2 милиони лајкови и многу коментари за совршен сексапилен изглед на една од најпознатите девојки на фудбалери.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

Lo que dicen tus ojos lo susurra tu alma ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Прочитајте и...  Здрави и убави - Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат