Погледнете што објави: Џеј Ло ја покажа спалната соба и доби 1,2 милиони лајкови! (ФОТО)

Навикнати сме Џенифер Лопез да ја гледаме во разни изданија во кои ги истакнува своите облини и атрибути. Меѓутоа, овојпат латино дивата на својот „Инстаграм“ објави селфи во лежерно издание.

Имено, пејачката позира во тренерки и бели патики, а косата ја собра во пунџа која и паѓа на лицето. Во описот, пејачката напиша моќна порака:

„Емпатија: Способност за разбирање и ширење сочувство кон другите“.

 

View this post on Instagram

 

Empathy: The ability to understand and share the feelings of another. ✨❤️✨Happy Sunday … 🌼

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Со оваа објава таа собра 1,2 милион лајкови, а фановите и коментираа дека е преслатка.

Прочитајте и...  Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

 

Прочитај повеќе

Познатата водителка во тесни хеланки вежбаше пред Владата на Република Македонија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Можеби не освои награда на „Макфест“, но дефинитивно имаше најдобро деколте меѓу колешките! (ФОТО)

Васко Спасоски

Провокативниот албум на Мадона кој постави историски рекорди! (ФОТО)

Слободен Печат

Да се фатат последните летни денови: Викторија Лоба во секси-бикини ужива на плажа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Која е Зендаја? Актерката која влезе во историјата како најмлада добитничка на Еми награда!

Слободен Печат

Лице на Балканот: Три Македонки се враќаат со три титули од Србија! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Родителски трик на Кејт Мидлтон што ќе ве воодушеви: Зошто постојано го допира принцот Џорџ по главата?

Слободен Печат

Паника во светскиот џет-сет: Ќе се откријат имињата на сите што летале со авионот на Епстин (ФОТО)

Слободен печат

Нов бизарен тренд на „Тик-Ток: Со турпија за нокти си ги рамнат забите, стоматолозите реагираат! (ВИДЕО)

Слободен печат

Несудените водителки на „Еми“: Двете се позитивни на коронавирус

Слободен Печат

Мода во време на корона: Виртуелниот свет на „Еми“ наградите (ФОТО)

Слободен печат

Џесика Симпсон изгледа подобро отколку на почетокот на кариерата: До неодамна се бореше со вишокот килограми

Слободен Печат