Погледнете каква „риба“ е Марија од „Ај Кју“: Ова се нејзините најжешки фотки (ФОТО)

Можеби не го истакнува премногу својот сексапил, но Марија Ивановска од дуото „Ај Кју“ и тоа како важи за една од најзгодните пејачки на нашата естрада.

За разлика од останатите нејзини колешки, Марија ретко провоцира со фотки, но ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм, богами има што да видите…

Ова се најжешките фотки на Марија…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Day2: Beach day #perth

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on

 

View this post on Instagram

 

Lovely day 🌊

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on

 

View this post on Instagram

 

Little piece of heaven 🌊

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on

 

View this post on Instagram

 

Everything is possible… you just have to find the best angle 😎 #beachin #photoangle

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on

 

View this post on Instagram

 

@fashiongroupmacedonia @kosichmakeup

A post shared by Maria Eye Cue (@mariaeyecue) on

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат