Погледнете како Меланија Трамп ја декорираше Белата куќа за Божиќ (ФОТО+ВИДЕО) - Слободен печат

Погледнете како Меланија Трамп ја декорираше Белата куќа за Божиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Откако помина Денот на благодарноста, Меланија и Доналд Трамп се вратија во Вашингтон, а првата дама на САД на социјалните мрежи откри како изгледа празничниот амбиент во Белата куќа.

Во духот на традицијата ѝ припаднала честа да ја украси внатрешноста на претседателската резиденција по сопствен вкус и желба.

 

Image
Twitter
Profimedia
Twitter

Image

Прочитај повеќе

Детоксикација на организмот после празниците

Слободен печат

Почина Тери Џонс, актерот од познатата група „Монти Пајтон“

Слободен печат

Совршен протеински појадок: Печено авокадо со јајце и сланина

Слободен печат

Поддршка за Меган и Хари: Останете силни. Милиони луѓе ве поддржуваат!

Слободен печат

Спорт по породувањето: Кога да почнете и со кои активности?

Слободен печат

Водич за совршено перење на облека

Слободен печат

Остави Коментар

nineteen − 4 =

Прочитај повеќе

Потврдено: Жените со тежок карактер се попаметни

Слободен печат

Изгледот на вашето тело зависи од месецот на раѓање: Тајната за виткост е едноставна!

Слободен печат

ИНТЕРВЈУ со Весна Петрушевска: Ова е ера на полусветови и полуписмени суштества

Хороскоп за 22 јануари – Погледнете што ве очекува оваа среда!

Еспресо

Виц на денот: Историја

Слободен печат

Што открива вашиот омилен моден додаток за вас

Слободен печат