Погледнете како Меланија Трамп ја декорираше Белата куќа за Божиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Откако помина Денот на благодарноста, Меланија и Доналд Трамп се вратија во Вашингтон, а првата дама на САД на социјалните мрежи откри како изгледа празничниот амбиент во Белата куќа.

Во духот на традицијата ѝ припаднала честа да ја украси внатрешноста на претседателската резиденција по сопствен вкус и желба.

 

Image
Twitter
Profimedia
Twitter

Image

Прочитајте и...  Харви Вајнстин го победи коронавирусот

Прочитај повеќе

Брус Ли стана симбол за борбата против коронавирусот: Во Мостар неговата статуа доби маска и ракавици (ФОТО)

Слободен печат

Српскиот пејач поради корона не излегува од дома: Погледнете ја неговата лускузна вила од половина милион евра! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Коронавирус: Дали децата треба да носат маски за лице?

Слободен печат

Марина позираше во бикини: Дали ќе можете да го тргнете погледот од нејзините огромни гради и долги нозе? (ФОТО

Васко Спасоски

ПРЕПОРАКИ ОД ИЗОЛАЦИЈА: Велигденско украсување во домашни услови со Славица Трчкова

Јасмина Кантарџиева Димков

Црн хумор: Дознајте на кој круг во пеколот му припаѓате според вашиот хороскопски знак

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Јас те родив, јас ќе те убијам: Анабела физички сакаше да се пресмета со нејзината ќерка Луна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најголеми економски кризи низ историјата (ВИДЕО)

Михаило Донев

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „I still believe“ е биографска драма за една несекојдневна љубов

Михаило Донев

Новак одговори на карантинскиот предизвик на Енди Мари: Јелена покажа дека умее со топчето и рекетот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Еве што пееле „Битлси“ на еден концерт додека не се слушало ништо од врескањето на публиката!

Слободен печат

„Седи дома квиз“ во новата емисија на „Еден на Еден“, водителот Тарик Филиповиќ го менува Жаре? (ВИДЕО)

Васко Спасоски