Погледнете како легендата на Милан ужива меѓу ајкулите (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Погледнете како легендата на Милан ужива меѓу ајкулите (ФОТО)

Друштво на Кака на Бахамите освен неговата девојка, му прават и ајкули.

Поранешниот играч на Милан и на Реал Мадрид, Рикардо Кака, минатата година ја заврши кариерата, а сега се опушта со својата атрактивна девојка Каролина Диаз.

Малку забава, патувања и бањање… Но не обично бањање. Друштво на Кака на Бахамите освен неговата девојка, му прават и ајкули.

Instagram

Кака на друштвените мрежи сподели фотографија на која плива меѓу опасните риби.

Instagram

 

View this post on Instagram

💙 cada segundo! #nossojeito

A post shared by Carolina Dias Leite (@diasleite) on

View this post on Instagram

💚

A post shared by Carolina Dias Leite (@diasleite) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close