Погледнете како изгледа внатрешноста на авионот на американскиот претседател „Еир форс 1“ (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиПланета

Погледнете како изгледа внатрешноста на авионот на американскиот претседател „Еир форс 1“ (ВИДЕО)

Екипата на американската телевизија „Еј-би-си“ добија екслузивно право да снимаат во внатрешноста на „тврдината на небо“, авионот на претседателот на САД.

Екипата на американската телевизија „Еј-би-си“ добија екслузивно право да снимаат во внатрешноста на „тврдината на небо“, авионот на претседателот на САД.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close