6 C
Скопје

Погледнете ја неверојатната трансформација на ова куче! (ВИДЕО)

Слушнете ја приказната за ова среќно кутре кое за една година помина низ огромна трансформација.

Навистина ќе ви го разубави денот:

Прочитајте и...  Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар