Подгответе ручек од само 3 состојки (ВИДЕО)

Можеби дома ги немате сите состојки за некое комплицирано јадење, а навистина ви се брза да подготвите ручек или пак вечера за вашето семејство.

Овие едноставни предлози за едноставни оброци со три состојки ќе ви бидат корисни во вакви ситуации.

Сигурно имате три состојки што се потребни за овие 6 вкусни предлози што ги нуди тимот на Tasty.

Прочитајте и...  Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Прочитај повеќе

Комплетно ја засени Иванка: Меланија Трамп воодушеви во фустан вреден 1.800 долари (ФОТО)

Слободен печат

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кралицата Летиција докажа дека дури и деловниот стил може да биде забавен! (ФОТО)

Слободен печат

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Слободен печат

На Антарктикот снегот има крваво црвена боја, а беше измерена и највисоката температура досега! (ФОТО)

Слободен печат

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Драма во семејството на Северина: Поранешниот зет ја киднапирал внуката на пејачката, но ги објавил и нејзините експлицитни фотки!

Слободен печат

Предупредување од руски астролог: Нè очекува турбулентен период, внимавајте на овие датуми!

Слободен печат

Пејачката Елена Велевска е горда мајка: Нејзините три деца снимија заедничка песна, синот Марко рапува! (ВИДЕО)

Слободен печат

Се враќа во мода најомразениот тренд од 2000-та година! (ФОТО)

Слободен печат

Харисон Форд ќе ви каже која е тајната за успешниот брак

Слободен печат

Старлетата Кортни Стоден: Се омажи на само 16 години, а за време на разводот се обиде да се самоубие

Слободен печат