ПОДГОТОВКИ ЗА ПЛАЖА ВО ПОСЛЕДЕН ЧАС: На паркинг почнала да ги бричи нозете (ВИДЕО) - Слободен печат

ПОДГОТОВКИ ЗА ПЛАЖА ВО ПОСЛЕДЕН ЧАС: На паркинг почнала да ги бричи нозете (ВИДЕО)

Девојка на паркинг во Херцег Нови, станала ѕвезда на социјалните медиуми за еден ден откако погрешно го проценила времето и местото за последните подготовки пред плажа.

Девојката во последен час извадила брич и почнала да си ги средува нозете на паркинг. Многумина реагираа дека вакви работи не се прават јавно.

Прочитај повеќе

Момо Капор: Тајната наречена МЕЗЕ

Слободен печат

По скоро две децении љубов, го исфрли сопругот од домот: Сите зборуваат за нивниот развод, а Џулија некогаш вака кажуваше за нив… (ФОТО)

Слободен печат

Астрологија и стилот на жената: Каков стил избира вашиот хороскопски знак

Слободен печат

Диета со пилешко месо, брза, ефикасна и вкусна

Слободен печат

Мозоците на девојчињата созреваат порано, тврди новото истражување

Слободен печат

Наши миленици: Боно, кученце како плишано меченце

Слободен печат

Остави Коментар

5 × four =

Прочитај повеќе

Идеја за вкусен појадок кој е во прилог на секоја здрава диета

Слободен печат

Диетата на Адел, килограмите сами се „топат“

Слободен печат

Најубавите женски имиња инспирирани од грчки и римски божици

Слободен печат

Токсично пријателство: Како да го препознаете?

Слободен печат

МРАЧНАТА СТРАНА НА СУРОГАТ МАЈЧИНСТВОТО: Починала додека се породувала со туѓо дете

Слободен печат

Средба со многу емоции: Бред Пит и Џенифер Анистон ги разнежнија фановите

Слободен печат